top of page

Fotobúdka
na svadbu

Garancia zábavy pre mladších,
aj tých skôr narodených! 

Fotobúdička - najkrajšia drevená fotobúdka

Fotobúdička nie je len zábavným doplnkom na Vašu svadbu, ale aj úžasným darčekom pre Vašich hostí.

Každý z nich si môže vychutnať nezabudnuteľný okamih fotenia s vtipnými rekvizitami a odniesť si so sebou kvalitne vytlačenú fotografiu. Táto spomienka bude vždy pripomínať krásny deň, ktorý ste spolu prežili.

A pre mladomanželov má fotobúdička ešte ďalšiu hodnotu. Tieto fotografie nájdete neskôr nalepené v knihe hostí, spolu so srdečnými želaniami od Vašich blízkych. Táto kniha sa stane jedinečnou a cennou pamiatkou na Vašu svadbu.

SPOMIENKA PRE KAŽDÉHO

Tlačená fotka je v dnešnej dobe smartfónov už tak trochu vzácnosť. Možnosť mať vyvolanú fotku v rukách do niekoľkých sekúnd ocenia všetci hostia, ktorým takto vznikne originálna spomienka na váš veľký deň. 

20220831_203202_316 (1).jpg

Trojfotka, dizajn na boku

20220709_202358_465 (1).jpg

Dvojfotka, dizajn v strede

54D98DA0-CFDE-4185-8D04-7030B3B08A95 copy.jpg

Dvojfotka, dizajn na spodku

SPOMIENKA PRE MLADOMANŽELOV

Personalizovaná, nami vyrobená fotokniha hostí s moderným dizajnom, vlastnými menami a dátumom.  Počas večera do nej hostia nalepujú fotky, píšu priania a odkazy a ozdobujú washi páskami a nálepkami.

Kniha je natretá ochranným náterom, má štandardne 20 listov a obsiahne približne 80 fotografií. V ponuke máme niekoľko dizajnov. Ku knihe prinesieme aj potreby na lepenie a zdobenie.

VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY
Fotobúdička na svadbku

bottom of page