top of page

...pripravte sa na poriadnu dávku zábavy.


Obratom na tento formulár Vám zašleme cenovú ponuku.

FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1.Čo treba urobiť pre záväznú rezerváciu termínu?

Pre záväznú rezerváciu termínu je potrebné uhradiť rezervačný poplatok vo výške 100€. Poplatok je nevratný, avšak prenášateľný na iný dostupný termín.

3.Ako si môžeme prispôsobiť fotku svojim predstavám?

Dizajn fotky je pripravovaný na mieru pre každú akciu. Približne mesiac pred ňou obdržíte dotazník, kde si budete môcť vybrať pozadie, čas fotobúdky, dizajn fotky aj fotoknihy, alebo opísať nám to, ako si váš dizajn predstavujete.

4. Čo je potrebné pripraviť pre fotobúdku?

Pre zabezpečenie chodu fotobúdky je potrebný priestor 3x3 metre v interiéri a pri bežnej výške stropu  (nie pod zníženým stropom/schodami), veľký stôl na rekvizity, v prípade knihy hostí aj zvlášť stand by stolík na zapisovanie hostí. 

Myslite  na to, že ľudia sa do fotobúdky chodia fotiť nárazovo , vo väčších množstvách, preto nie je vhodné fotobúdku umiestiť do veľmi stiesnených priestorov. 

5.Aký je priebeh fotenia?

Fotobúdka prifrčí hodinu pred dohodnutým časom, fotobúdičkar ju rozloží, pripraví rekvizity, pozadie, fotoknihu a fotenie môže začať. Fotobúdičkar je tam po celý čas fotenia, stará sa o chod fotobúdky a zároveň rozosmieva fotiacich sa hostí. Vďaka obluhe je fotenie vo fotobúdke dostupné pre všetky vekové kategórie.

6.Koľko nosíte rekvizít? Je potrebné si z nich vybrať?

Rekvizít nosíme naozaj veľa, a tým veľa myslíme plný cestovný kufor... netreba si z nich vyberať vopred. Čím väčší stôl zabezpečíte - tým viac rekvizít vieme z kufra poskytnúť.

7. Môže byť fotobúdka vonku v exteriéri?

Žiaľ, Fotobúdičku nie je možné umiestniť v exteriéri z hľadiska nepriaznivých faktorov ako slnko, vietor, dážď alebo meniace sa svetelné podmienky. Tieto aspekty sťažujú plynulý chod fotenia, preto je fotobúdku možné umiestniť iba v interiéri, na terasu pod strechu/prekrytie alebo do zimnej záhrady, kde je dostatočne chránená.

NÁŠ TÍM

Fotostena Fotobúdička č.16.JPG

CEO, Svadobný fotograf

Fotostena Fotobúdička č.3.JPG

Dada

Komunikácia, Fotobúdičkarka

Samko - Fotobúdičkar

Samko

Technik, Fotobúdičkar

20221213_182046_494.jpg
20230408_224630_106a.jpg

Simon

Fotobúdičkar

Jakub

Technik, Fotobúdičkar

Fotobúdičkari
bottom of page